5 let OKAPU

7. května 2012 v 21:51
Občanské sdružení OKAP má v tomto roce pětileté výročí své činnosti. Na konci roku 2006 iniciátorky Romana Havrdová, Edita a Irena Langpaulovy založily neziskovku s vizí obohatit život v Podbořanech o představení, přednášky a dílny.

Podařilo se realizovat sérii workshopů na podporu dramatické výchovy ve školách. Dětské publikum mělo možnost shlédnout řadu pohádek a zapojit se do loutkových dílen. Mezi hosty byli například Vojta Švejda, nositel ceny Alfréda Radoka, herečka Marcela Máchová nebo Dora Bouzková. Z divadel jsme přivítali známé karlovarské Divadlo Dagmar nebo Divadlo Rozmanitostí z Mostu a řadu dalších.
OKAP představil dospělému publiku známý amatérský soubor Žlutičan a původní komedie člena souboru Jaromíra Břehového. Filmový projekt o současnosti Podbořan Proměny města realizoval ve spolupráci s 1. ZŠ Husova a pro taneční soubor při ZUŠ pod vedením Kláry Churanové OKAP inicioval pravidelné letní taneční workshopy. V současnosti chystá sdružení další projekty a především se raduje nad další členskou posilou.

OKAP děkuje za přízeň všem divákům a účastníkům, spřáteleným organizacím a institucím.
Za (nejen) finanční podporu děkuje radnici a sponzorům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama